Stypy

W naszej pracy podobnie jak i w życiu spotykamy się czasami ze smutnymi wydarzeniami. Jednym z nich jest organizacja stypy w naszym hotelu. Jesteśmy w pełni przygotowani na przeprowadzenie tego przykrego przyjęcia, byście mogli Państwo spotkać się w gronie najbliższych osób i ostatni raz wspólnie pożegnać zmarłego.

W tym celu oferujemy otwartą salę restauracyjną, która ugościć może 60 osób. Posiadamy również nieco mniejszą, zamkniętą salę konferencyjną, zapewniającą odpowiedni poziom intymności, sprzyjający rodzinnej atmosferze stypy.

Ten smutny i trudny dla rodziny czas wymaga przede wszystkim szacunku i spokoju. Lokalizacja hotelu. Charakteryzujemy się nie tylko dobrą organizacją takich uroczystości, ale przede wszystkim pełnym profesjonalizmem całego zespołu. Gwarantujemy intymność, zrozumienie i doskonałe przygotowanie.

Na pogrzeb często przyjeżdżają ludzie z różnych zakątków Polski. By oni również mogli w pełni uczestniczyć w uroczystości pożegnalnej, oferujemy pokoje w atrakcyjnych cenach. W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego obiektu, zachęcamy do kontaktu.

Zapewniamy:

  • uroczyste nakrycie stołu,
  • atrakcyjne cenowo i smaczne menu,
  • profesjonalną obsługę kelnerską,
  • specjalne ceny na zakwaterowanie.

 

„Bardzo dobrze wspominam swój urlop w okresie letnim w Hotelu Polonia. Pokój był czysty i mogłam w nim spokojnie odpocząć. Nie mogę wypowiedzieć się co do śniadań, bo nie wybrałam tej opcji, ale spotkałam panią zajmującą się śniadaniami i była bardzo sympatyczna. Również mile wspominam państwa z recepcji, szczególnie jedną panią (przepraszam, zapomniałam imienia!), którą często widziałam i z którą często rozmawiałam. Jedynie na minus (ale też jednocześnie na plus) jest lokalizacja. Trochę głośno za oknem wieczorem, ale biorąc pod uwagę bliskość do centrum i okres letni, jest to coś czego trzeba się spodziewać.”

Helena Szada-Borzyszkowska